Завантажити ще

В Одесі на літній сезон відкриють пляжі, але лише після перевірок

В Одесі на літній сезон відкриють пляжі, але лише після перевірок
Фото: Суспильне

Одеські мають намір відкрити для відпочиваючих пляжі на літній сезон. Однак перед цим їх мають перевірити на безпеку. Про це розповів голова Одеської ОВ Олег Кіпер у коментарі "Суспільне".

- Ви так називаєте – "пляжний сезон", ми трохи по-іншому бачимо. Це для оздоровлення наших сімей, сімей наших воїнів. Хлопці, які перебувають на нулі і бувають також у відпустці, приїжджають та можуть оздоровитись. Це перша причина, – пояснив Кіпер.

Друга причина – стихійні пляжі. Торік наприкінці літа в Одесі відкрили для відвідин шість пляжів. В обмеження відкритих пляжів зокрема привели стихійні пляжі, що утворилися в місті. Вони були небезпечні, тому було ухвалено рішення обладнати ті пляжі, які можуть дати можливість людям відпочивати та безпеку і де поряд є укриття.

  • Минулого року перед відкриттям пляжів Одеська ОВА заявила, що пляжі мають бути безпечними для відвідувачів. Це було головним критерієм вибору місць, де дозволили відпочинок.
  • Водночас, прес-секретар Сил оборони півдня Наталія Гуменюк зазначала, що військові вважають таке рішення недоречним, оскільки узбережжя Чорного моря - це лінія оборони.
Новини по темі: Пляжі Новини Одеси