Завантажити ще

Факт. Корпоративна англійська для співробітників: як організувати та повернути вкладені кошти

Факт. Корпоративна англійська для співробітників: як організувати та повернути вкладені кошти

"А у вас є безкоштовні курси з англійської?" дедалі частіше запитують кандидати під час співбесіди в компанії. Адже час, коли на інтерв'ю стояли черги охочих, поступово минає, і натомість саме бізнесу доводиться вкладати ресурси та час у пошуки гідних спеціалістів. І щоб зробити свою компанію привабливою для шукачів роботи, варто додати більше плюшок, як, наприклад, курси іноземних мов. Далі в статті якраз і поговоримо про те, як організувати корпоративне вивчення англійської та які переваги такі курси англійської від Яппі Корпорейт можуть принести вашій компанії.

Поради щодо організації курсів з корпоративної англійської всередині компанії

Щоб організовані вами курси працювали і на залучення співробітників, і на користь вашому бізнесу, скористайтеся такими порадами:

  • Визначте цілі. Необхідно розуміти, в яких сферах діяльності фірми ви будете застосовувати знання ваших співробітників. Наприклад, якщо продаєте одяг власного пошиття і бренду, то на мовних курсах можете готувати менеджерів, які вестимуть спілкування з оптовими або роздрібними закордонними замовниками. Відповідно, і навчання слід будувати таким чином, щоб розвивати у працівників необхідні навички спілкування та продажів.
  • Найміть досвідчених викладачів. Радимо обрати мовну школу, яка спеціалізується на викладанні корпоративної мови та може запропонувати різні формати роботи - як онлайн, так і офлайн. Наприклад, школа корпоративної англійської Яппі Корпорейт пропонує розробку програми курсів безпосередньо під запити компанії, що може бути особливо ефективно для бізнесу.
  • Подбайте про сертифікати. Обговоріть зі школою, яка викладатиме вашим співробітникам англійську, можливість видачі студентам сертифікатів про закінчення курсу. Наявність підтвердження рівня знань зіграє на руку і вам, і працівникам, які краще старатимуться для отримання такого важливого документа.

Яку користь отримає бізнес від корпоративного навчання іноземних мов

Якщо ви будете розвивати своїх співробітників - ці вкладення обов'язково окупляться. Адже завдяки фахівцям, які можуть усно і письмово спілкуватися англійською, ви зможете:

  • вийти на міжнародний ринок - знайти нові напрямки збуту, закупівлі комплектуючих, взяти участь у зарубіжних виставках;
  • поліпшити репутацію компанії - вам буде легше залучити іноземні інвестиції, якщо ваша корпоративна культура включає спілкування англійською;
  • залучити й утримати таланти - забезпечуючи кар'єрний ріст співробітникам, вам буде легше конкурувати за кадри з іншими фірмами;
  • краще розуміти мотивацію окремих фахівців - якщо людина недбало ставиться до вивчення англійської, можливо, вона також ставиться і до своїх професійних зобов'язань;
  • організувати тімбілдінг - спільні заняття і проведення часу згуртовують команду, допомагають розвивати ефективні навички комунікації, взаємодопомоги та підтримки.