24 травня
Завантажити ще

У Харкові відкрили перший в Україні сервісний центр МВС в укритті

У Харкові відкрили перший в Україні сервісний центр МВС в укритті
Фото: t.me/mvs_ukraine/37337

У Міністерстві внутрішніх справ 22 квітня повідомили про відкриття першого в Україні сервісного центру МВС в укритті. Він розташований у Харкові. Це зроблено для того, щоб створити безпечний простір для громадян у місті, яке постійно перебуває під російськими обстрілами. Про це повідомили у МВС.

Адреса сервісного центру - м. Харків, вул. Шевченка, буд. 26. У сервісному центрі облаштовані зона очікування, робочі місця, сюди перевезли все необхідне обладнання, оргтехніку та встановили телекомунікаційну мережу. Працюють вісім адміністраторів. Тут можна отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг.

Послуги надають за попереднім записом. Талони доступні через е-запис або у терміналі, який розміщений у сервісному центрі МВС.

  • У Харкові збудували першу школу у метро. Приміщення збудоване за високими стандартами безпеки, має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни.
  • 26 січня у Києві у КПІ ім. І. Сікорського з'явилося перше в Україні смарт-укриття. Усередині смарт-укриття є кімнати відпочинку, кафетерій, туалети й душові. Завдяки дизель-генератору та автономним системам вентиляції, кондиціювання та опалення тут створено комфортні умови для навчання та роботи.

Фото: t.me/mvs_ukraine/37337

Фото: t.me/mvs_ukraine/37337

Новини по темі: Новини Харкова МВС