Завантажити ще

У Харкові збудували першу в Україні підземну школу

У Харкові збудували першу в Україні підземну школу
Фото: twitter.com/mayorterekhov

У Харкові завершено будівництво першої підземної школи, перед початком занять залишилося доробити зовсім небагато. Про це повідомив харківський градоначальник Ігор Терехов у соцмережі Х.

- Приміщення збудовано за високими стандартами безпеки, має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни. Набір учнів наступного навчального року майже завершено. Вже цього року за парти сядуть 600 дітей, – розповів мер Харкова.

Терехов подякував міжнародним партнерам, будівельним компаніям, педагогам за те, що цей проєкт вдалося звести в такі короткі терміни. Також він анонсував, що в найближчому майбутньому будуть будуватися такі навчальні заклади, щоб усі діти змогли здобувати освіту в безпечних умовах.

Раніше у метро Харкова було обладнано 60 навчальних класів для місцевих школярів. У цих кабінетах встановили звукоізоляцію, забезпечили нормальну циркуляцію повітря та освітлення. Діти почали повноцінно займатися із 4 вересня

  • 2 лютого освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що у період навчання в офлайн-форматі укриття навчальних закладів залишаються доступними лише для учасників освітнього процесу. Однак за відсутності освітньої діяльності ці укриття стають доступними для всіх бажаючих.
  • 26 січня у Києві до КПІ ім. І. Сікорського з'явилося перше в Україні смарт-укриття. Усередині смарт-укриття є кімнати відпочинку, кафетерій, туалети та душові. Завдяки дизель-генератору та автономним системам вентиляції, кондиціювання та опалення тут створено комфортні умови для навчання та роботи.
  • 10 січня журналісти Коротко про писали про те, що нові харківські підземні школи витримають попадання ракет С-300, якими найчастіше РФ б'ють по місту.

Фото
Фото
02 Квiтня18:22
Новини по темі: Новини Харкова Школа