Завантажити ще

Негода знеструмила споживачів у п'яти областях, - Укренерго

Негода знеструмила споживачів у п'яти областях, - Укренерго
Фото: t.me/Ukrenergo/2786

Через різке похолодання в Україні фіксують дефіцит в енергосистемі. Споживання продовжує зростати, тож впродовж минулої доби довелося залучати аварійну допомогу з Європи.  Окрім того, негода,котра вирує в Україні, знеструмила споживачів у п'яти областях, повідомили в Укренерго.

- Сьогодні, 22 квітня, станом на 9:30 рівень споживання був на 4,7% вищий, ніж у цей період в п’ятницю, 19 квітня. Вчора вечірній максимум був на майже 6% вищим за максимум попередньої неділі 14 квітня, - йдеться у повідомленні енергетиків.

Вони закликають споживачів вимкнути потужні електроприлади ввечері, близько 21:00. Оскільки у цей період очікується максимальне споживання.

- Дефіцит електроенергії в енергосистемі сьогодні, 22 квітня, наявний протягом всієї доби. Через пошкодження, завдані ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити зростаюче споживання. Продовжують цілодобово діяти обмеження споживання для промислових споживачів на Криворіжжі. Зранку діють обмеження споживання на Харківщині. Знеструмлено близько 224 тисяч побутових споживачів, - повідомляють в Укренерго.

Через негоду знеструмлено понад 60 населених пунктів в Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, та Сумській, Чернігівській областях. З інших причин на ранок без електропостачання 414 населених пунктів.

  • Через похолодання в Україні зросло споживання електроенергії. Укренерго закликає споживачів економити.
  • Заступник міністра енергетики Світлана Грінчук запевнила, що рішення щодо підвищення тарифів на електрику для побутових споживачів наразі немає. Вона зазначила, що це питання завжди дуже чутливе та складне, зараз відомство намагається оцінити масштаб руйнувань енергосистеми і яку частину можна відновити.