Завантажити ще

Справу Шабуніна щодо ухиляння від служби в армії саботують – журналіст

Справу Шабуніна щодо ухиляння від служби в армії саботують – журналіст

Розслідування кримінального провадження щодо ухиляння від військової служби керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна саботують вже понад 4 місяці. Про це заявив журналіст Володимир Бойко.

Він зазначає, що кримінальне провадження щодо Шабуніна було зареєстроване за його заявою ще у грудні 2023 року. Але відтоді справа не рухалася. Тож у квітні 2024 року суд зобовʼязав територіальне управління ДБР у Києві невідкладно розпочати досудове розслідування про самовільне залишення Шабуніним місця служби.

Бойко припускає, що таке затягування повʼязане з тісним знайомством Шабуніна із заступником директора ДБР Романом Олефіренком. «Це, часом, не ви наказали не розслідувати справу відносно Шабуніна й навіть заборонили йому (слідчому – прим.) виконувати рішення суду?» - цікавиться Бойко.

Він заявив, що їх познайомив колишній директор НАБУ Артем Ситник, з яким Олефіренко не просто приятелює, а й має квартиру по-сусідству в центрі Києва.

  • Нагадаємо, ДБР розслідує дві кримінальні справи щодо Шабуніна - за ухилення від мобілізації та підробку документів НАЗК.
  • Раніше ексміністр охорони здоров’я Уляна Супрун визнала, що робота українських антикорупціонерів на Заході зіграла проти інтересів України під час війни. І саме через це партнери зараз не надають нашій державі зброю.
Новини по темі: Суд армія