28 травня
Завантажити ще

У Луцькому зоопарку голуби, яких військові врятували під Бахмутом, дали потомство

У Луцькому зоопарку голуби, яких військові врятували під Бахмутом, дали потомство
Фото: facebook.com/zoolutsk

У Луцькому зоопарку у голубів, яких військові вивезли з-під охопленого боями Бахмута, з'явилися пташенята. У звіринці запевняють, що птахи вже адаптувалися до нового місця проживання та почуваються добре. Про це повідомили співробітники зоопарку у соцмережах.

- Ми з радістю повідомляємо вам: голуби вже звикли до нових умов проживання. А про те, що їм тут комфортно, говорить той факт, що вони вже дали потомство. Впевнені, що спостереження за ними принесе вам радість. Тому приходьте щодня з 10:00 до 20:00 (каси – до 19:00), - зазначили у зоопарку.

На території Луцького зоопарку мешкають майже 70 голубів десяти видів. Усі – у відкритих вольєрах, доступних для огляду. Співробітники зоопарку також нагадали, що голубів називають птахами миру та любові, а раніше багато культур називали їх священними і вісниками богів.

  • Влітку минулого року до Луцького зоопарку з-під Бахмута евакуювали 68 декоративних голубів. Їх виявили неподалік своїх позицій бійці 100-ї окремої бригади територіальної оборони. Військові почали доглядати птахів, а за першої нагоди попросили волонтерів вивезти підопічних подалі від обстрілів.
  • А наприкінці березня у Кривому Розі рятувальники врятували маленького їжачка, який опинився у центрі пожежі на відкритій місцевості.
Новини по темі: Бахмут голуби зоопарки