24 травня
Завантажити ще

Прощання з Дмитром Капрановим пройде 18 квітня

Прощання з Дмитром Капрановим пройде 18 квітня

Попрощатись з відомим українським письменником та громадським діячем Дмитром Капрановим можна буде у четвер, 18 квітня. Про це повідомляється на сторінці братів Капранових у Facebook.

- Дмитра відспіваємо у четвер об 11-00 у Михайлівському, після - на Байкове, - йдеться в оголошенні.

За словами близького друга і колеги літератора Сашка Лірника, Дмитро Капранов мав проблеми із серцем і помер від серцевого нападу.

- Дмитро мав проблеми з серцем, хворів. Ми всі переживали, але лікарі казали, що все нормально. А тут стало погано зранку – і все. Позавчора ми ще бачилися – він так жартував гарно, - розказав він виданню OBOZ.UA. 

  • Про смерть Дмитра Капранова стало відомо вдень у вівторок, 16 квітня. Брати-близнюки Дмитро та Віталій народилися у Дубоссарах, нині Молдова. Дитинство минуло в Очакові, а вищу освіту здобували у Свердловську (наразі Єкатеринбург) та Москві.  2000 року заснували власне видавництво "Зелений пес". 
  • Брати-близнюки Капранови є авторами романів "Рута" (2020), "Паперові солдати" (2019), "Забудь-річка" (2016), "Щоденник моєї секретарки" (2011), "Кобзар 2000" (2001). Також з 2019 року брати вели YouTube канал "імені Т.Г. Шевченка", в якому розповідали про історію України. На канал підписано понад 900 тисяч користувачів.  
Новини по темі: письменник Втрати