24 травня
Завантажити ще

Помер один із братів-письменників Дмитро Капранов

Помер один із братів-письменників Дмитро Капранов

Письменник та видавець Дмитро Капранов помер у 56 років. Про це повідомили на сторінці братів Капранових у Facebook. Причина смерті не називається.

- Друзі, в нас біда. Сьогодні зранку раптово помер Дмитро. Коли і де прощання, напишу завтра. Все решта скасовується, пробачте, — йдеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Брати Капранови (@bratikapranovi)

  • Брати-близнюки Дмитро та Віталій відомі як брати Капранови. Народилися у Дубоссарах, нині Молдова. Дитинство минуло в Очакові, а вищу освіту здобували у Свердловську (наразі Єкатеринбург) та Москві. Там же на початку 90-х видавали українську газету "Тинди-ринди" та журнал української фантастики "Брати". У 1998 році повернулися до України.
  • Брати Капранови у 1988 році одружилися з сестрами-близнючками. Світлана з Дмитром виховали двох синів, Інна й Віталій мають доньку й сина.
  • У 2000 році заснували власне видавництво "Зелений пес". Є авторами романів "Рута" (2020), "Паперові солдати" (2019), "Забудь-річка" (2016), "Щоденник моєї секретарки" (2011), "Кобзар 2000" (2001).
  • У 2019 році брати Капранови  заснували YouTube канал "імені Т.Г. Шевченка", в якому розповідають про історію України. На канал підписано понад 900 тисяч користувачів. 
  • У березні 2022 року брати Капранови вступили до лав полку «Азов» як добровольці. 
Новини по темі: письменник Втрати