Завантажити ще

Яна Степаненко із Краматорська зібрала понад 600 тисяч гривень на протези пораненому військовому

Яна Степаненко із Краматорська зібрала понад 600 тисяч гривень на протези пораненому військовому
Фото: t.me/andriysadovyi/2151

Сьогодні, 16 квітня, Яна Степаненко, яка постраждала внаслідок ракетного удару РФ по Краматорську у квітні 2022 року, святкує свій день народження. Дівчинці виповнилося 13 років. Напередодні вона пробігла 5 кілометрів Бостонського марафону і зібрала необхідну суму для протезування пораненого бійця ЗСУ Олександра Рясного. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, адже відтепер Яна з мамою і братом проживають у Львові.

- Незламна Яна Степаненко не просто пробігла п'ять кілометрів на Бостонському марафоні. Своїм благодійним забігом дівчина поставила собі за мету зібрати 615 тисяч гривень на спортивний протез для важкопораненого захисника Олександра Рясного. Сьогодні цю суму дозбирали. Збір закрито, - написав Садовий у Telegram.

Також міський голова зазначив, що 16 квітня Яна святкує свій день народження. Він привітав іменинницю і побажав їй майбутніх перемог.

  • Два роки тому внаслідок ракетного удару Росії по залізничному вокзалу в Краматорську 8 квітня 2022 року загинула 61 людина, 121 - зазнала поранень. Яна Степаненко втратила обидві ноги, її мама Наталія - одну.
  • 12-річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару по залізничному вокзалу в Краматорську, пробігла п'ять кілометрів на Бостонському марафоні.