Завантажити ще

Волонтери зафарбували підписи військових на легендарній стелі при в'їзді в Донецьку область

Волонтери зафарбували підписи військових на легендарній стелі при в'їзді в Донецьку область
Фото: скріншот

Волонтери оновили знак Донецької області на вʼїзді в регіон з боку Дніпропетровщини. Вони зідрали старий шар фарби та нанесли новий, зафарбувавши підписи військових. Відео оновленого знаку опублікувати на ТікТок сторінці «Типовий Покровськ».

Бойова парамедикиня Ірина "Чека" Цибух розкритикувала таке оновлення, наголосивши, що стела була символічною - адже на ній розписувалися військові, яких вже немає в живих.

- Це був пам'ятний знак з надпотужним сенсом та історією, а не просто повідомлення про в'їзд в область. Там були підписи наших побратимів, яких уже немає в живих, – написала вона.

У березні про важливість та символізм цієї стели писав Генштаб. Там зазначали, що бійці залишають на ній не лише автографи, а й короткі послання російським окупантам. Генштаб назвав стелу місцем-магнітом для військових, волонтерів, медиків та капеланів. Кожен, хто проїжджав повз, хотів зробити там фото на пам'ять.

@tp.pokrovsk Обновили стеллу при въезде в Донецкую область 😍 Красоту навели: Виктория Черногор Боровик Олег Шахов Анатолий Константин Деревинский Огромное спасибо ❤️ #донецькаобласть #покровск #донецькаобласть🇺🇦 #типичныйпокровск #донеччина #Покровськ ♬ оригінальний звук - УКРАЇНСЬКИЙ 🇺🇦 ДВІЖ

Так стела виглядала до оновлення. Фото: @Prospero9669

Так стела виглядала до оновлення. Фото: @Prospero9669

  • Російські окупанти щодня обстрілюють населені пункти Донецької області, оскільки вона є прифронтовою. 13 квітня російські війська в черговий раз атакували центральні райони Донецької області. Ворог скинув на Очеретине КАБ-500. Внаслідок масованих обстрілів є загиблі та поранені.   
  • 13 квітня російські війська зайняли село Богданівка і просунулися біля Часового Яру, Новокалинового та Тоненького на Донеччині.