Завантажити ще

Росіянам вдалося зайняти Богданівку та просунутися біля Часового Яру, - DeepState

Росіянам вдалося зайняти Богданівку та просунутися біля Часового Яру, - DeepState
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські війська зайняли село Богданівка і просунулися біля Часового Яру, Новокалинового та Тоненького на Донеччині. Про просування російських загарбників у Telegram повідомили аналітики DeepState.

- Бахмутський відрізок – ворог атакує в районі Виїмки. Кацапи зайняли Богданівку, сьогодні з'явилося відео невдалої спроби відбити частину села у ворога. Продовжують атакувати піхотою та накатами техніки на Часів Яр, - повідомляють аналітики.

Крім цього, російські війська штурмували район залізниці біля Новокалинового та мали тактичний успіх силами 2 танків, невідомої кількості БМП та за підтримки піхоти. Противник також штурмував район Бердичів та Семенівки, але безуспішно. Продовжуються ворожі атаки на Нетайлове та Уманське, на підступах до цих сіл ворог зумів закріпитися. Тривають важкі бої у Георгіївці, Новомихайлівці та Красногорівці. Відновилися активні бойові дії на південному сході від Вугледару.

Аналітики зазначають, що загалом важка ситуація зберігається на Донецькому напрямку, але на тлі подій біля Часового Яру вона виглядає стабільною. Ворог збирає резерви для битви за Годинник Яр. Найближчі тижні принесуть багато неприємних і важких новин, зазначають у DeepState.