Завантажити ще

Якою буде погода на вихідні, розповіла синоптик

Якою буде погода на вихідні, розповіла синоптик
Фото: facebook.com/nbg.kiev.ua

Після такого нетривалого похолодання пройдуть короткочасні дощі та й вже незабаром в Україну поступово повернеться тепло. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко.

- Тепло прибуватиме після невеликого похолодання, періодичні дощі надаватимуть сміливості піднімати голівки квітам і цвіту на деревах, вітер стихне, сонця побільшає, грози нагадають, що ж - весна, словом, вихідні будуть, - розповіла вона.

Діденко повідомила, що 6 квітня короткочасні дощі та грози очікуються на півночі, заході та в центрі України. На півдні та сході опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +14 до +19 градусів.

Вона розповіла, що 7 квітня дощі зрушать на південь та схід, затримаються вранці у деяких областях. На заході, півночі та більшості центральних районів буде сонячно. Температура повітря становитиме від +16 до +22 градусів.

У Києві: в суботу очікується дощ, місцями із грозою, особливо у другій половині дня. У неділю вранці буде йти дощ, але вдень дощ припиниться і небо проясниться. Температура повітря становитиме від +15 до +17 градусів.

  • 4 квітня Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомила, що в Києві другий день поспіль зафіксовано рекорд максимальної швидкості вітру. У середу, 3 квітня, максимальна швидкість вітру досягла рекордних для цього дня 18 м/с (65 км/год), повторивши попереднє максимальне значення, зареєстроване 80 років тому 1944 року.
  • Цього ж дня директор Департаменту захисту навколишнього середовища та адаптації до зміни клімату в Києві Олександр Возний повідомив про початок цвітіння сакур та магнолій у місті та розповів, де у столиці можна подивитися на них, вказавши адреси.