Завантажити ще

Через вибух російського БПЛА пошкоджена підстанція Укренерго

Через вибух російського БПЛА пошкоджена підстанція Укренерго
Фото: facebook.com/npcukrenergo

У неділю, 31 березня, через вибух російського БПЛА було пошкоджене обладнання на одній з підстанцій Укренерго. Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи, повідомили у пресслужбі відомства.

- Фахівці "Укренерго" відновили роботу частини обладнання на об’єктах у західному регіоні, тим самим підвищили надійність живлення споживачів. Загалом, з 22 березня фахівці "Укренерго" відновили і замінили високовольтне обладнання на підстанціях, яке дає можливість передати потужність близько 2000 МВт. Стільки за годину споживає місто із понад 3 мільйонами мешканців, - йдеться у повідомленні.

Вранці 1 квітня застосовані обмеження споживання для всіх споживачів на Харківщині та для промислових - на Криворіжжі. Через пошкодження, завдані російськими ракетами та дронами електростанціям на лівому березі Дніпра, в цьому регіоні наявний локальний дефіцит електроенергії.

Зараз знеструмлені 412 населених пунктів України. Через бойові дії немає світла в Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях. А з технічних причин є знеструмлення в Кіровоградській та Чернігівській областях.