Завантажити ще

Через російські удари енергетики застосовують графіки аварійних відключень у трьох областях

Через російські удари енергетики застосовують графіки аварійних відключень у трьох областях

Внаслідок нічної масованої атаки РФ постраждали теплові та гідроелектростанції. На об’єктах триває огляд пошкоджень, за потреби працює ДСНС. Тож диспетчерський центр Укренерго змушений застосувати графіки аварійних відключень до вечора 29 березня у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Про це повідомляє Укренерго.

- Основна причина – відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей у системі для покриття споживання в окремих регіонах країни як наслідок нічної масованої російської атаки на українські електростанції. Також продовжують діяти обмеження енергопостачання на Харківщині та у Кривому Розі, - йдеться у повідомленні.

Споживачів в інших регіонах енергетики просять економити електроенергію.

В Укренерго зазначають, що внаслідок російського удару одночасно були пошкоджені високовольтні лінії електропередачі 330 кВ. Ремонтні бригади вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Також на електростанціях, що були пошкоджені під час атаки 22 березня, триває розбір завалів, усунення пошкоджень.

У ДТЕК повідомили, що в ніч на 29 березня окупанти атакували три теплоелектростанції компанії. Серйозно пошкоджено обладнання. Після закінчення атаки енергетики оперативно почали ліквідацію наслідків. За попередньою інформацією, поранення отримав енергетик, йому надали необхідну допомогу. З початку повномасштабного вторгнення ворог обстріляв ТЕС ДТЕК понад 160 разів.