Завантажити ще

Готель Radisson Blu пояснив, чому не пустив жінку в укриття під час ракетного обстрілу Києва

Готель Radisson Blu пояснив, чому не пустив жінку в укриття під час ракетного обстрілу Києва
Фото: Слідство.Інфо

До бомбосховища чотиризіркового готелю Radisson Blu не пустили мешканку Києва, оскільки пріоритет надається гостям закладу. Про це повідомили представники комплексу.

- Наше укриття – це місце, де ми всі можемо почуватися безпечно у разі повітряної тривоги. Але є одне правило, якого ми завжди дотримуємося: коли укриття переповнене, пріоритет мають гості. Ми завжди стежимо, щоб насамперед у безпечному місці були ті, хто у нас у гостях, — пояснили вони причину відмови.

Дівчина висловила невдоволення тим, що якщо вона сьогодні є гостем готелю, то може скористатися бомбосховищем і вижити, а якщо ні, їй доведеться залишатися під загрозою. Вона наголосила, що закон не дозволяє подібних  речей і нормальний бізнес та люди мають діяти адекватно та по совісті.

У Києві 25 березня місцеву мешканку столиці не пустили до бомбосховища готелю Radisson Blu. Її машина була припаркована біля будівлі, і вона пішла до найближчого укриття, яке було поблизу, але її не впустили. У списку офіційних укриттів міста, де кожен мешканець може дізнатися інформацію про те, які є бомбосховища поруч, цей заклад не значиться.

  • 21 березня заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко повідомив, що під час чергової атаки на Київ кілька сімей, рятуючись від обстрілів, прибули на паркування одного з торгових центрів, який був зазначений у додатку Kyiv Digital як укриття, проте від них вимагали оплату за перебування там.
  • З 8 лютого у додатку «Дія» з'явилася функція, яка допомагає дізнатися, де знаходиться найближче укриття у разі надзвичайної ситуації.