29 травня
Завантажити ще

У "Ягодині" і "Рава-Руській" польські фермери не пропускають вантажівки на виїзд з України - ДПСУ

У
Фото: ілюстративне

Польські фермери продовжують блокувати рух українських вантажівок на трьох напрямках, у пунктах пропуску "Ягодин" і "Рава-Руська" вантажні транспортні засоби не пропускають на виїзд з України, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

- Станом на зараз є три напрямки блокування руху. Нагадаю, що раніше було шість пунктів пропуску, які вони блокували. Станом на зараз - три. Якщо предметніше, то це пункти пропуску "Ягодин", "Угринів", а також "Рава-Руська". І фактично на двох найбільших із цих трьох пунктів пропуску - "Ягодин" і "Рава-Руська", польські фермери взагалі не пропускають вантажні транспортні засоби, які прямують з України", - сказав Демченко.

За словами спікера Держприкордонслужби, останнім часом на цих двох пунктах пропуску фіксують нульові показники на виїзд з України. У чергах перебувають близько 500 вантажівок.

  • У Польщі розпочався наймасштабніший протест фермерів. Аграрії блокують автостради та доїзд до міст. У страйку взяло участь близько 70 тисяч осіб.
  • Польські фермери протестують вже кілька місяців. Гасла протесту ті ж самі, що й під час попередніх акцій по всій території Польщі та на кордоні з Україною: фермери хочуть змін до вимог, які накладають на них згідно з новим екологічним законодавством ЄС, та регулювання напливу на європейський ринок "продукції з України та інших країн поза межами ЄС".