Завантажити ще

В Україні настала астрономічна весна, буде тепліше з кожним днем

В Україні настала астрономічна весна, буде тепліше з кожним днем
Фото: pixabay.com

З настанням астрономічної весни очікується підвищення температури повітря. 22 березня у більшості регіонів України буде від +9 до +14 градусів, а у вихідні - від +10 до +17 градусів. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко.

- У п'ятницю дощі місцями, швидше за все, спостерігатимуться лише у західних регіонах, на решті України буде суха та сонячна погода, - розповіла синоптик.

Діденко наголосила, що у вихідні очікується посилення вітру, а у західних районах України 24 березня буде невелике похолодання. У Києві 22 березня без опадів, сонячно, денна температура близько 10 градусів. 23-24 березня у столиці потеплішає до +10-14 градусів, але у вихідні місцями можуть бути невеликі дощі. Синоптик зазначила, що вітер із півдня чи південного заходу може бути доволі сильним.

  • 20 березня глава ООН Антоніу Гутерріш попередив про швидке прискорення кліматичних змін. Повідомлялося, що глобальна температура у 2023 році досягла рекордних значень, океани прогрівалися, льодовики танули. ООН попереджала, що 2024 рік може бути ще спекотнішим.
  • 29 лютого в Києві було встановлено два температурні рекорди: максимальна температура повітря становила 12,1°C, а середньодобова температура була найвищою за всю історію спостережень у цей день - 5,0°C.
  • 1 березня стало відомо, що лютий цього року був найтеплішим за всю історію метеорологічних спостережень. Ці аномально теплі умови призвели до раннього цвітіння квітів від Японії до Мексики, танення снігу на лижних схилах Європи та різкого підвищення температури до 38°C у Техасі.