Завантажити ще

У пункті пропуску "Медика - Шегині" поляки знову почали блокувати пасажирські автобуси

У пункті пропуску
Фото: Patryk Ogorzalek/REUTERS

У середу, 20 березня, польські страйкарі почали блокувати рух автобусів на дорозі перед ПП "Медика - Шегині". Вони планують пропускати по одному автобусу на дві години як на в’їзд в Україну, так і на виїзд. Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби України.

- Згідно з інформацією від польських колег обмеження руху автобусів розпочалося сьогодні близько 11:10. Його організатори блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску "Медика", суміжному з українським пунктом пропуску "Шегині", - йдеться у повідомленні.

Про терміни проведення блокування руху наразі не відомо. Перевізників та пасажирів просять врахувати цю інформацію під час планування поїздок.

  • 11 березня міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що на польсько-українському кордоні протестувальники та поліція Польщі блокують рух українських пасажирських автобусів в обидві сторони без пояснень.
  • Консул Генерального консульства України в Любліні вирушив у пункт пропуску на кордоні з Польщею. Він провів розмови з метою запобігання затримкам руху пасажирських автобусів. Адже рух легкового транспорту та автобусів має відбуватися без перешкод, як і раніше.