Завантажити ще

На місце блокування автобусів на кордоні з Польщею екстрено виїхав консул України

На місце блокування автобусів на кордоні з Польщею екстрено виїхав консул України
Фото: REUTERS

Консул Генерального консульства України в Любліні вирушив у пункт пропуску на кордоні з Польщею. Про це повідомив посол України у Польщі Василь Зварич.

- У відповідь на інформацію про безпідставні затримки пасажирських автобусів перед пунктом пропуску в Дорогуську консул Генерального консульства України в Любліні негайно виїхав на місце, - сказав він.

Посол повідомив, що консул попрямує на місце події для проведення необхідних розмов з метою запобігання затримкам руху пасажирських автобусів. Він наголосив, що рух легкового транспорту та автобусів має відбуватися без перешкод, як і раніше.

  • 11 березня міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що на польсько-українському кордоні протестувальники та поліція Польщі блокують рух українських пасажирських автобусів в обидві сторони без пояснень. Також він повідомив, що незабаром Україна відкриє низку нових прикордонних пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною, Молдовою та Румунією.
  • Цього ж дня польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску "Угринів" у напрямку Польщі. Крім того, рух вантажівок також утруднений ще у п'яти інших пунктах пропуску.
  • 9 березня польські фермери не досягли угоди з урядом та прем'єром Дональдом Туском щодо умов припинення блокади та протестів на кордоні з Україною.
  • 6 березня журналісти Коротко про писали про те, чому поляки блокують українські товари і чим може відповісти Україна на ембарго поляків, що постійно розширюється.
Новини по темі: кпп консул Польща