28 травня
Завантажити ще

ФАКТ. Як вчити англійську онлайн на рівнях вище середнього

ФАКТ. Як вчити англійську онлайн на рівнях вище середнього

Повністю вивчити всю англійську неможливо. Навіть людям, які досягли рівнів C1/C2, завжди є чому вчитися, тим паче, що без практики знання мають властивості "стиратися з пам'яті". Крім того, мова постійно змінюється та оновлюється - не завжди встигаєш за останніми змінами, трендовими словами та виразами, сленгом. Тому свій рівень необхідно підтримувати, а знання - розширювати. У цьому допомагають спеціалізовані курси та самостійна практика.

Раніше ми розповідали як ефективно вчити англійську онлайн, нижче ділимося порадами, як підтримувати високий рівень іноземної, урізноманітнити навчання. Адже уроки не обов'язково мають проходити за підручниками та зошитами - покращувати знання допомагають хобі та повсякденні заняття.

Продовжуємо вчити англійську онлайн на високих рівнях

Найочевидніший і найдієвіший спосіб прокачати високий рівень - оточити себе англомовним контентом. Це можуть бути книжки, фільми, серіали, подкасти, ролики на Youtube не тільки освітні, а й розважальні та профільні. Допомагають вчити англійську онлайн навіть соціальні мережі, якщо використовувати їх правильно. Нижче розглянемо варіанти проведення часу з користю для іноземної:

  • Читайте книги. На високому рівні ви вже цілком можете переходити до читання сучасної, науково-популярної та навіть вузькоспрямованої літератури, тому сміливо обирайте жанри, які вам подобаються та захоплюють. Наприклад, можна прочитати Cloud Atlas, 1984, American Gods, Cat's Cradle або Dune.
  • Слухайте подкасти. Якщо обирати не навчальні, а тематичні чи профільні подкасти, то можна водночас покращувати навички аудіювання та дізнаватися корисну інформацію для життя чи роботи.
  • Дивіться фільми та серіали мовою оригіналу. Упевнені, що ви й так це робите, просто радимо підвищувати свій рівень і переходити до картин зі складнішою лексикою. Наприклад, переглянути в оригіналі Pride and Prejudice, Interstellar, The Witcher, Peaky Blinders і Collateral Beauty. Зверніть увагу на документальні фільми. Вони допоможуть і покращити англійську онлайн, і розширити свій кругозір.
  • Займайтеся саморозвитком. Добре знання іноземної відкриває доступ до курсів, тренінгів, семінарів та іншого освітнього контенту на будь-яку тему і від спікерів з усього світу. Це профільні конференції, тренінги з особистісного зростання, онлайн вебінари з психології, історії та культури і багато іншого. Такий контент буває як платним, так і безкоштовним - чудовий спосіб прокачати мову і загальні знання.
  • Гортайте стрічку соціальних мереж з користю для англійської онлайн. Підпишіться на блоги, новини, медіа про культуру, читайте тематичні пости, професійні статті, дивіться навчальні та розважальні ролики.

І найголовніше - регулярно розмовляйте англійською. Відвідуйте розмовні заходи та клуби, спілкуйтеся з іноземними колегами та знайомими, залишайте коментарі та заводьте діалоги в соціальних мережах.