Завантажити ще

На станції метро "Шулявська" у Києві розпочинають ремонт ескалатора

На станції метро

У вівторок, 19 березня, на станції метро "Шулявська" розпочнеться капітальний ремонт ескалатора. Роботи триватимуть орієнтовно до 14 травня, повідомили у КМДА.

- Минулого року тут відремонтували два ескалатори, що сполучають касову залу та проміжний вестибюль. Від завтра розпочнуть ремонтувати останній ескалатор верхнього нахилу. Роботи триватимуть орієнтовно до 14 травня, - йдеться у повідомленні.

Планові капітальні ремонти ескалаторів проводять орієнтовно раз на 10-12 років після пробігу в 150 тисяч кілометрів. Ескалатор повністю розбирають, проводять заміну зношених запчастин та інші необхідні роботи.

  • Начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський 15 березня написав заяву на звільнення. Напередодні мер Києва Віталій Кличко заявляв про відсторонення Брагінського від виконання обов’язків. Так він відреагував на розслідування журналістів Bihus.Іnfo, під час якого в деклараціях родичів Брагінського знайшли кілька дорогих квартир та землю під Києвом. 
  • 8 грудня терміново припинили рух між станціями “Деміївська” та “Либідська” - через підтоплення та тріщини на блоках оправи тунелю.