Завантажити ще

У Львові лікарі виходили немовля, яке народилося з вагою 570 грамів

У Львові лікарі виходили немовля, яке народилося з вагою 570 грамів
Фото: facebook.com/profile.php?id=100063636125913

Дівчинка Єва з'явилася на світ у Львівському обласному перинатальному центрі на 25-му тижні вагітності. Вага дитини була екстремальною - 570 грамів. Тож перші 110 днів свого життя немовля провело у лікарні. Про це розповіли на Facebook-сторінці медзакладу.

- Виходжування передчасно народжених малюків - це надзвичайно відповідальна і кропітка робота команди дитячих анестезіологів та  лікарів-неонатологів. Одразу після народження дівчинку госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, де вона провела 50 днів, - розповідають медики.

Спершу немовля було на штучній вентиляції легень, пізніше - отримувало респіраторну підтримку через високопотокові трубки. Коли стан дитини стабілізували, її перевели на другий етап виходжування. Тут Єва пробула ще 60 днів, впродовж яких отримувала тривалу респіраторну підтримку, інгаляційну та інфузійну терапію. Дівчинці провели корекцію ретинопатії методом лазерної коагуляції сітківки, також декілька курсів масажу, baby-SPA.

- Усі передчасно народжені діти, які перебувають на лікуванні у нашому Центрі, безоплатно отримують необхідні дороговартісні препарати. Єві проводили замісну терапію сурфактантом, антибактеріальну терапію та парентеральне харчування. Також з перших днів життя крихітка отримувала донорське молоко з нашого Банку грудного молока, - кажуть лікарі.

Додому Єву виписали з масою тіла 2500 г і зростом 42 см. Але лікарі надалі спостерігатимуть за здоров'ям та розвитком "поспішайки".