17 травня
Завантажити ще

Користувачі скаржаться на збої у роботі Telegram

Користувачі скаржаться на збої у роботі Telegram
Фото: picture-alliance/dpa

Користувачі по всьому світу 12 березня скаржаться на збої у роботі Telegram. Зокрема, є проблеми з пошуком та надсиланням повідомлень. Про це повідомляє сервіс Downdetector.

Більшість скарг пов'язані з підключенням до сервера та оновленням вмісту. Близько третини користувачів зіткнулися з проблемами при використанні програми, 19% - при надсиланні повідомлень.

  • 5 березня по всьому світу стався масштабний збій у роботі Facebook, Instagram, Messenger та частково YouTube. Роботу додатків вдалося відновити трохи більше ніж за годину.
  • Крім того, 7 березня відбувся збій у роботі ukr.net. Користувачам були недоступні стрічка новин сайту та електронна пошта. Пізніше у компанії пояснили, у чому була проблема, - портал тимчасово заблокували у зв'язку з рішенням, ухваленим судом американського штату Каліфорнія. На порталі були опубліковані три матеріали, заборонені ухвалою Вищого суду округу Лос-Анджелес від 23 січня 2024 року за позовом бізнесмена Станіслава Кондрашова та компанії Telf AG.
  • 12 грудня минулого року сталася масована хакерська атака на "Київстар". Тоді відповідальність за неї взяло на себе російське хакерське угруповання "Солнцепек".