Завантажити ще

Поляки заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Угринів»

Поляки заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Угринів»
Фото: ukragroconsult.com

Вдень у понеділок, 11 березня, польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Угринів» у напрямку Польщі. Крім того, рух вантажівок ускладнений ще у п'яти пунктах пропуску, повідомила у фейсбуці Державна прикордонна служба України.

- На виїзд з Польщі пропускатимуть по 4 вантажні автомобілі щогодини, - йдеться у повідомленні.

У середу, 13 березня,  протестувальники планують поновити блокування вантажівок у напрямку пункту пропуску «Корчова - Краківець».

Наразі на напрямку пунктів пропуску «Дорогуськ - Ягодин», «Зосін - Устилуг», «Долгобичув - Угринів», «Хребенне - Рава-Руська», «Медика - Шегині» обмеження руху для вантажних транспортних засобів продовжується. Рух легкових транспортних засобів та автобусів на всіх напрямках не обмежується, запевнили у ДПСУ.

  • 9 березня польські фермери не змогли досягти угоди з урядом та прем'єром Дональдом Туском щодо умов припинення блокади і протестів. За даними представника фермерів Анджея Собоцінського, прем'єр-міністр Туск заявив, що не планує повністю закривати кордон для імпортного продовольства. При цьому він обіцяв організувати експорт надлишків зерна, щоб стабілізувати ринок. Цей варіант не подобається фермерам. Вони вважають, що із відкритим кордоном ці надлишки з'являться знову. 
  • 7 березня Туск заявив, що Польща пропонує ЄС скасувати всі торгові пільги, які Україна отримала після початку повномасштабної війни. 

 

Новини по темі: Польща Кордон блокада