Завантажити ще

Речник МЗС Олег Ніколенко пішов з посади

Речник МЗС Олег Ніколенко пішов з посади
Фото: facebook.com/oleh.nikolenko.ua

Речник Міністерства закордонних справ оголосив, що йде з посади - минув його останній тиждень у пресслужбі відомства. Про це він написав у Facebook. Ніколенко зазначив також, що провів на посаді 3,5 року.

- Закінчення одного розділу означає початок нового. Розпочинаючи свій новий дипломатичний розділ, і надалі будемо максимально плідно працювати разом на благо інтересів нашої держави. Слава Україні, - написав Ніколенко.

У четвер, 7 березня, президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього Головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.

  • Глава міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба, перебуваючи з робочим візитом у Мюнхені, потрапив у незручну ситуацію під час прямої трансляції  телемарафону. Ймовірно, через технічні проблеми голова МЗС не почув питання ведучого і прямо перед камерою затягнувся сигаретою.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що цивілізованому світу необхідно ізолювати російських дипломатів для того, щоб вони не розповсюджували брехню та дезінформацію.
Новини по темі: МЗС Звільнення прес-служба