Завантажити ще

Електронна пошта та стрічка новин ukr.net перестали працювати

В Україні виникли проблеми з доступом до електронної пошти та сайту новин ukr.net. Про це 7 березня повідомила компанія  "Укрнет" у своєму пресрелізі.

- Сьогодні вночі, о 01:35, реєстратор доменних імен Network Solutions, раптово і без будь-яких попереджень заблокував домен ukr.net. В результаті інтернет-користувачам стали недоступна стрічка новин UKR.NET та електронна пошта @UKR.NET, - сказано в заяві.

Керівництво порталу розповіло, що розв'язати проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Тепер компанія сподівається, що зможе отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора. Також вона звернулась з проханням по допомогу до посла України в США Оксани Маркарової.

- Нам прикро, що мільйони українських користувачів, які щодня читають новини на порталі UKR.NET та користуються поштою @UKR.NET, не можуть цього зробити зараз. Ми робимо все можливе, щоб відновитись. В цьому нам допомагають багато небайдужих людей, - заявили в "Укрнет".

Ukr.net – один із найпопулярніших новинних інтернет-сервісів України, він входить до десяти найвідвідуваніших сайтів українського сегмента мережі.