Завантажити ще

UNICEF розробила відео, яке допоможе дітям упоратися зі стресом в умовах війни

UNICEF розробила відео, яке допоможе дітям упоратися зі стресом в умовах війни
Фото: pixabay.com

Представництво Дитячого фонду ООН в Україні створило відеоролики, які допоможуть дошкільнятам від двох до шести років упоратися зі стресом під час повітряних тривог. Ці відео будуть корисні для батьків дітей, які не можуть відвідувати дитячі садки. Про це повідомляє сайт організації.

У новій серії відеороликів дитячі психологи пропонують комплексні поради з різних тем, включаючи взаємодію дорослого з дитиною, розвиваючі ігри для дітей, управління стресом та страхом, допомогу у мовному розвитку дитини та управління агресією.

Короткі відео стали частиною проекту ЮНІСЕФ "Грати та не боятися" у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?».

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде зазначив, що незважаючи на виклики, пов'язані з війною, дуже важливо продовжувати забезпечувати освітній процес для дітей та створювати умови для їх розвитку та дозвілля. Це особливо важливо для тих дітей, які не можуть відвідувати дитячий садок через ситуацію безпеки.

За його словами, ЮНІСЕФ розробляє інструменти для забезпечення батьків дошкільнят ресурсами, які допомагають зняти напругу, розважити та заспокоїти дітей.

  • 31 січня стало відомо, що у 2023 році в Україні народилося понад 180 тисяч дітей, що на третину менше, ніж до початку повномасштабної війни з Росією. Скорочення народжуваності відзначається з 2013 року, щороку кількість новонароджених зменшувалась на 6-7%. У перший рік вторгнення народжуваність скоротилася на 25%, до 206 тисяч дітей.
  • 10 березня 2022 року журналісти Коротко про писали про те, як спілкуватися і як допомогти дітям, які пережили емоційну травму.