28 травня
Завантажити ще

У Вінниці провели унікальне для української медицини протезування

У Вінниці провели унікальне для української медицини протезування
Фото: Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова

У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова було проведено унікальну операцію остеоінтеграційного протезування. Цей метод передбачає впровадження імплантату в кістку ампутованої кінцівки, до якого згодом кріпляться компоненти протеза. Про це повідомили у пресслужбі медустанови.

- Ідея остеоінтегрування допомагає швидкій реабілітації та поверненню до самостійного життя. Мої пацієнти – люди, які постраждали в автокатастрофах, військові з травмами, а також ті, хто зіткнувся з інфекціями та іншими хворобами, – розповів австралійський ортопед-травматолог Муньєд Аль Мудеріс.

Впровадження остеоінтеграційних протезів дозволяє пацієнтам відновити чутливість, що допомагає їм відчувати та розрізняти поверхні, по яких вони крокують.

Для України особливо важливо мати можливість проводити такі операції. Пацієнти можуть почати ходити на імплантованих протезах вже на другий день після операції, а через шість тижнів досягти повноцінної рухливості.

  • 17 квітня стало відомо, що у Національному реабілітаційному центрі Львова провели унікальну операцію – вперше в історії української медицини пацієнту вживили протез просто в кістку.
  • 10 жовтня журналістам Коротко про протезист, технічний директор благодійної платформи Protez Hub Оксана Литвиненко розповідала про протезування в Україні.
  • 16 вересня львівські медики провели протезування українського військового, він став власником першого біонічного протеза українського виробництва.

Фото
Фото
05 Березня17:01