Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Польські фермери заявили про намір продовжити блокаду кордону до кінця квітня

Польські фермери заявили про намір продовжити блокаду кордону до кінця квітня
Фото: ukragroconsult.com

Польські  фермери планують продовжити блокаду українського кордону до кінця квітня 2024 року. Про це йде мова у повідомленні на сайті міської ради Любичі-Королівської.

Наголошується, до цього протест на кордоні планувався до 10 березня. Тепер же фермери мають наміри продовжити його до 30 квітня 2024 року на дорозі біля прикордонного переходу в Гребенному ("Рава-Руська – Гребенне"). Очікується, що в ньому візьмуть участь 100 осіб. 

Згідно з повідомленням, метою протесту є скасування "зеленої угоди", а також зупинка потоку агропродовольчої продукції з України. Фермери також планують провести у Варшаві велику акцію протесту 6 березня. До страйку мають намір приєднатися лісівники та мисливці.

  • Польські фермері блокують шість пунктів пропуску на кордоні з Україною. Також у лютому вони перекривали залізницю поблизу пункту пропуску "Медика - Шегині" та висипали зерно з вантажного вагона. Протестувальники також не пропускають жодні вантажні авто. За даними волонтерів, не пропускають навіть військову та гуманітарну допомогу. Проте прем’єр-міністр цю інформацію спростував. 
  • За даними Міністерства інфраструктури Польщі, з перевізниками, які блокують кордон, наразі досягнуто домовленості. Але після появи цієї інформації ситуація не змінилася. Мало того, у Прикордонній службі України підтвердили, що блокування кордону стало "більш жорстким". 
Новини по темі: Польща Кордон блокада