21 травня
Завантажити ще

У засніжених горах Словаччини помітили кенгуру

У засніжених горах Словаччини помітили кенгуру

З минулого року навколо словацького міста Ліптовський Мікулаш блукає кенгуру. Фахівці навіть визначили його вид - це падемелон червоношиїй (Thylogale thetis), зі східної Австралії. Як він опинився у гірській місцевості та як вижив у не властивих для нього умовах, досі залишається загадкою, пише "Мукачево.Net".

Зазначається, що, очевидно, кенгуру втік із приватної ферми. Однак господаря досі не знайшли. Тим часом самого кенгуру не спіймали. Існує небезпека, що тварину можуть загризти хижаки або збити машини, адже кенгуру бачили біля дороги.

Востаннє кенгуру бачили у лютому, він стрибав по лижній трасі у житловому масиві Підбрезіни. Вдалося навіть записати його на відео.

- Як пояснив засновник місцевого мінізоопарку Бенджамін Беня, який має досвід розведення кенгуру, він не здивований, що кенгуру пережило зиму в Ліптові. Річ у тім, що в Австралії також є райони, де температура сягає мінусових показників. Тож тварини без проблем адаптуються до таких умов.

На цей час для вилову кенгуру створили групу. Але зловити екзотичну і надзвичайно рухливу тварину зовсім не просто - ці тварини дуже швидкі.

Новини по темі: Тварини Словаччина кенгуру