20 червня
Завантажити ще

В Австралії можуть почати відстрілювати кенгуру: надвелика популяція

В Австралії можуть почати відстрілювати кенгуру: надвелика популяція
Фото: SEBASTIAN CASTANEDA/REUTERS

Австралійські екологи пропонують відстрілювати частину кенгуру, щоб урегулювати їхню чисельність. Як пише пише CBS News, інакше тварини можуть масово загинути від голоду.

Про надвелику популяцію цих тварин каже і влада штату Вікторія. За даними чиновників, кенгуру можуть завдати шкоди сільськогосподарським угіддям, майну та поселенням, а також становлять ризик для людей.

Повідомляється, що велика популяція небезпечна і для самих кенгуру - їм не вистачить їжі, і багато тварин помруть від голоду. За статистичними даними, у  2016 і 2017 роках у країні мешкали майже 45 мільйонів кенгуру, що приблизно вдвічі більше, ніж людей в Австралії. А протягом наступних кількох років їхня популяція може сягнути 60 мільйонів.

- Ми підрахували, що під час останньої посухи в деяких районах загинуло 80 або 90 відсотків кенгуру. Вони помирають від голоду, - наголосила екологиня Кетрін Мозебі.

На думку екологів, найкращий спосіб урятувати кенгуру - це відстрілювати їх. Критики ж стверджують, що масовий забій кенгуру — це вбивство австралійської дикої природи.

Новини по темі: Австралія кенгуру