Завантажити ще

Додаток «Повітряна тривога» попередить, куди летить ракета чи дрон

Додаток «Повітряна тривога» попередить, куди летить ракета чи дрон
Фото: ajax.systems

Додаток «Повітряна тривога» надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах. Про це в ефірі телемарафону розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

- Експерти Повітряних сил спільно з розробниками програми «Повітряна тривога» розробили алгоритм, що дозволяє додатку отримувати інформацію про регіон, де перебуває користувач. Тобто, якщо ви вкажете свій регіон у додатку, він надаватиме додаткову інформацію про підвищену тривогу, коли певний об'єкт входить у повітряний простір цього регіону, - сказав він.

Проте варто пам'ятати, що така інформація не завжди буде доступною, особливо якщо йдеться про балістичну ракету, тому не слід покладатися на додаток як на єдине джерело інформації, застеріг Ігнат.

Спікер повідомив, що чергові служби цивільного захисту передають інформацію про всі види небезпеки до обласних військових адміністрацій. Він додав, що розробники програми також внесли зміни, що дозволяють налаштовувати гучність повідомлень про підвищену небезпеку.

Щоб отримати додаткові повідомлення про загрози, користувачам необхідно оновити програму до версії 6.0. Якщо оновлення не відбувається автоматично, його можна виконати вручну або повторно інсталювати програму. Оновлена ​​версія вже доступна для користувачів iOS та Android.

  • 6 лютого в додатку «Повітряна тривога» було внесено зміни : додано повідомлення про різні загрози та стихійні лиха, а також інструкції про те, як діяти в таких ситуаціях.
  • 26 січня мер Харкова Ігор Терехов заявив, що сирени в Харкові включатимуться лише у разі загрози місту, а не іншим населеним пунктам області.