Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Дуров анонсував виплати власникам Telegram-каналів за показ реклами

Дуров анонсував виплати власникам Telegram-каналів за показ реклами
Фото: Getty Images

З березня месенджер Telegram почне виплачувати гроші власникам каналів за показ реклами. Функція запрацює у ста країнах, проте в яких - не уточнюється. Про це на своєму каналі повідомив засновник сервісу Павло Дуров.

- У березні рекламна платформа Telegram офіційно відкриється для всіх рекламодавців у майже ста нових країнах. Власники каналів у цих країнах почнуть отримувати 50% усіх доходів, які Telegram отримує від показу реклами на своїх каналах, - написав Дуров.

Виплати будуть здійснювати лише через блокчейн TON. Це означає, що продавати рекламу та ділитися доходами сервіс планує криптовалютою Toncoin, яка була частиною блокчейн-проєкту Telegram під назвою Telegram Open Network. У 2020 році Дуров передав права на блокчейн компанії The Open Network (TON). За даними сервісу Coinmarketcap.com, на тлі заяви Дурова Toncoin зріс на 20% до приблизно $2,71 за монету.

  • Популярність Telegram серед українців зросла після повномасштабного вторгнення. Месенджер став одним із головних джерел новин про війну, що сприяло зростанню популярності телеграм-каналів. Деякі з них мають понад два мільйони підписників.
  • Українська влада не раз порушувала питання можливої заборони Telegram. Вона безрезультатно намагалася зв'язатися з власниками мережі щодо фейків.
  • Засновником Telegram є росіянин Павло Дуров, який виїхав з Росії у 2014-му і попросив ЗМІ не називати його громадянином РФ. Наразі він живе в ОАЕ.
     
Новини по темі: Павло Дуров Telegram