Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Ведмежий притулок на Львівщині запросив до знайомства з 28 ведмедями

Ведмежий притулок на Львівщині запросив до знайомства з 28 ведмедями
Фото: facebook.com/UtkLODA

Ведмежий притулок «Домажир" на Львівщині 1 березня розпочне новий туристичний сезон. Наразі там мешкають 28 ведмедів, яких врятували із непридатних для проживання місць - мисливських притравлювальних станцій, готелів, ресторанів, цирків та приватних звіринців. Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОВА.

- Ведмежий притулок - це не лише місце, де проживають врятовані ведмеді, але й великий освітній та відпочинковий простір. Для відвідувачів збудована зручна інфраструктура із паркінгом для автомобілів та велосипедів. На території притулку працює кафе «Мед та ягода» з альтанками, де ви зможете скуштувати страви локальної кухні, серед яких і яворівський пиріг, внесений до нематеріальної культурної спадщини України, - йдеться у повідомленні.

Розташований притулок за адресою: с. Жорниська, вул. Ведмежий край, 1. До притулку прокладений веломаршрут «В гості до ведмедів», який стартує у Львові з Високого замку та пролягає сільською територією, а в місті - велоінфраструктурою. Протяжність маршруту становить 26 км. Окрім цього, у 2023 році тут відкрили екологічну стежку «Мальовниче Розточчя» протяжністю 6 км.

Притулок працюватиме з середи по суботу, з 09:00-18:00. Відвідування відбуватиметься лише у супроводі екскурсовода за обов’язковим попереднім записом.

  • У ведмежому притулку "Домажир" Львівської області померла 27-річна ведмедиця Христина, врятована у 2017 році. Вона була найстаршою ведмедицею у притулку і майже повністю сліпою. До того як потрапити до реабілітаційного центру, тварину роками змушували виступати у цирках та ресторанах. 
  • Ведмежий притулок "Домажир" відкрили у жовтні 2017 року поблизу села Домажир, у 15 км від Львова. У ньому живуть ведмеді, яких врятували із пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. 

 

Новини по темі: ведмідь Тварини