Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У притулку "Домажир" померла найстарша ведмедиця Христина, яку роками змушували виступати у цирках

У притулку
Фото: domazhyr.org/

У ведмежому притулку "Домажир" Львівської області померла 27-річна ведмедиця Христина, врятована у 2017 році. Вона була найстаршою ведмедицею у притулку і майже повністю сліпою. До того, як потрапити у реабілітаційний центр, тварину роками змушували виступати у цирках та ресторанах. 

- Наша бура тянь-шанська ведмедиця Христина нещодавно відчувала сильний дискомфорт. Ми спробували все, щоб полегшити її самопочуття, але це було безрезультатно і нам довелося її відпустити. До порятунку у 2017 році, 27 річна ведмедиця мала жахливе життя. Її змушували виступати в цирках, ресторанах, і власник утримував ведмедицю у темному фургоні при високій температурі під час "сезону виступів". У холодну пору зими її поселяли в крихітній хатинці поруч з рибним господарством в місті Українка, - розповіли у Домажирі.

Ведмедиця мала багато проблем зі здоров'ям. Вона страждала на артроз тазостегнового суглоба, дегенеративні зміни в зап'ясті лівої передньої лапи, захворювання печінки, катаракту в лівому оці. Праве око їй видалили раніше через глаукому, вона була майже повністю сліпа. Проте у притулку стверджують, що Христина прожила у притулку шість щасливих років, любила активно проводити час, а особливо купатись у басейні. 

Ведмежий притулок "Домажир" відкрили у жовтні 2017 року поблизу села Домажир, в 15 км від Львова. У ньому живуть ведмеді, який врятували із пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. 

Ведмедиця Христина. Фото: domazhyr.org

Ведмедиця Христина. Фото: domazhyr.org

Новини по темі: ведмідь Тварини