Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Харківщині працівники ДСНС врятували двох цуценят

На Харківщині працівники ДСНС врятували двох цуценят

На Харківщині врятували двох цуценят, яких покинула їхня мама, цуценята замерзали та були голодні. Про це повідомила пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

– Ось таких двох красенів врятували сьогодні надзвичайники, – розповіли у ДСНС.

За інформацією ДСНС, рятувальники проводили планове тренування з порятунку людей, коли отримали повідомлення про покинуті цуценята під будівельним вагончиком на сусідньому підприємстві. Цуценята опинилися без матері, а самі малюки залишалися у своєму притулку, відчуваючи голод і холод, і кликали на допомогу.

Надзвичайники екстрено розгорнули спеціальне обладнання, підняли вагончик і витягли цуценят, зараз тварини перебувають у безпеці та чекають на волонтерів, щоб знайти сім'ю.

  • У ніч на 23 лютого російські атаки "шахедами" у селі Мокра Рокитна, Харківська область, пошкодили склад із зерном та корівник, загинули 15 телят.
  • В Івано-Франківській області 29 січня власники кота звернулися до Служби порятунку. Їх кіт застряг у отворі бетонної плити. На місце події прибули пожежники з Коломиї, які за допомогою спеціального інструменту підвісили бетонну конструкцію та витягли кота з отвору.
  • 27 січня в Харківській області під час гасіння пожежі у квартирі врятували собаку, тварина опинилась у вогняній пастці.

Фото:DSNS_Kharkiv

Фото:DSNS_Kharkiv

Фото:DSNS_Kharkiv

Фото:DSNS_Kharkiv