Завантажити ще

В ексголови Чернігівської обласної ВЛК знайшли майже мільйон доларів (оновлено)

В ексголови Чернігівської обласної ВЛК знайшли майже мільйон доларів (оновлено)
Фото: t.me/chernigivtruexa

У колишнього голови Чернігівської обласної ВЛК під час обшуку в одній з квартир у Києві виявили майже 1 мільйон доларів США. Про це 22 лютого повідомило Суспільне з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Обшуки проводились 21 лютого в рамках розслідування одного з кримінальних проваджень. Деснянський районний суд Чернігова відправив підозрюваного під варту без можливості внесення застави. Затриманий працював головою обласної ВЛК до літа 2021 року.

Анонімний телеграм-канал “Труха Чернігів” опублікував відео, на якому правоохоронці дістають гроші з двох коробок - з-під тостера та з-під цукерок.

Офіційно

Чернігівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони згодом повідомила, що колишньому голові ВЛК Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оголосили підозру в: одержанні неправомірної вигоди, перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та незаконному переправленні осіб через державний кордон.

Зокрема, колишній голова ВЛК отримав п'ять тисяч доларів від військовозобов’язаного  за визнання непридатним. Ще ряду інших військовозобов’язаним мешканцям Чернігова він сприяв в ухиленні від призову.

- За місцями проживання підозрюваного  виявлено та вилучено грошові кошти у сумі понад 972 тис. доларів та 22,5 тис. євро, - підкреслили в прокуратурі.

СБУ повідомила, що, крім того, вилучили документацію на декілька квартир і земельних ділянок.