Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Факт. МОЗ України сертифікувало кровоспинний препарат BleedStop (Блідстоп) - його рекомендовано мати в кожній домашній аптечці

Факт. МОЗ України сертифікувало кровоспинний препарат BleedStop (Блідстоп) - його рекомендовано мати в кожній домашній аптечці

Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) офіційно промаркувало кровоспинні препарати BleedStop (Блідстоп) та StopsBleeding (СтопсБлідінг) як такі, що “безпечні в рані”. Про це повідомляється на сайті виробника продукту. BleedStop (Блідстоп) вже доступний в українських аптеках та сертифікований Міністерством охорони здоровʼя України.

Інноваційність згаданих кровоспинних препаратів полягає у їх безпечності для рани і миттєвій дії. Головне те, що ці препарати не обпікають рану і підходять людям, які приймають препарати для розрідження крові. Крім цього, за словами виробників, професійний сегмент препарату StopsBleeding (СтопсБлідінг) здатний ефективно зупинити кровотечу навіть внаслідок отриманого вогнепального поранення чи при великих артеріальних кровотечах. 

BleedStop (Блідстоп) та StopsBleeding (СтопсБлідінг) мають повністю органічний та гіпоалергенний склад. Виробник зазначає, що для зупинки крові варто лише засипати препарат у рану і притиснути на неї, і кровотеча зупиниться за секунди! Кожному українцю варто мати такий препарат у своїх домашніх та водійських аптечках.

Препарати також можна залишати та зашивати в рані після стабілізації пацієнта в умовах лікарні. Організм самостійно абсорбує (виводить) препарат з організму. Клінічно доведена ефективність продукту робить BleedStop інноваційною альтернативою традиційним кровоспинним засобам, які обпікають рану та не здатні так швидко зупинити кровотечу.

Нагадаємо, раніше Благодійний Фонд «Життєва опора України», спільно з американськими партнерами Ukrainian American House та виробником кровоспинних препаратів CoAg Medical LLC доставили в Україну партію інноваційних кровоспинних препаратів BleedStop та StopsBleeding загальною вартістю майже 1 мільйон долларів США. Препарати безкоштовно були передані військовим, прикордонникам, співробітникам поліції, рятівникам ДСНС, лікарням та бригадам швидкої допомоги.

Зокрема, відбулася зустріч за участі представників зазначених організацій з Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком, Міністром охорони здоровʼя Віктором Ляшко, Головою Комітету Верховної Ради України з питань здоровʼя нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлом Радуцьким. Спікер парламенту зазначив, що “сьогодні Україна отримає дуже важливі препарати BleedStop та StopsBleeding для того, щоб зберегти найцінніше, що є в наших військових - це їхнє життя, їхнє здоровʼя та їхню кров, якою вони скріплюють нашу велику перемогу”.