Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Львові відкрили перший в Україні Центр рекрутингу для армії

У Львові відкрили перший в Україні Центр рекрутингу для армії
Фото: Роман Балук/city-adm.lviv.ua

Міноборони спільно з Львівською міською радою запустили у Львові 12 лютого пілотний проєкт - Центр рекрутингу української армії. Тут можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську. Про це повідомили у Львівській міській раді.

- Тут ми не вручаємо повісток - ми просто спілкуємося з кандидатом, який планує бути залученим до Збройних сил України в один із можливих способів - військова служба за призовом чи за контрактом. Попросту це буде як центр зайнятості для служби в армії. При спілкуванні з людиною ми не отримуємо жодних персональних даних, лише зручний контактний спосіб спілкування, наприклад, телефон чи пошту, - розповіла  рекрутер Галина, яка працює у Центрі.

Центр співпрацює з львівськими бригадами, які надають перелік вакантних посад з коротким описом. Людина може ознайомитися з цими посадами, розміром зарплати. Якщо щось зацікавить, працівники Центру контактують з військовою частиною і зводять кандидата безпосередньо із роботодавцем. Процес укладання контракту контролюють представники Центру. Якщо спеціальність не влаштує, обіцяють шукати іншу або ставити кандидата у резерв.

Центр не матиме відношення до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.

На сьогодні у Центрі є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, кухарів, кінологів, є дуже багато вакансій бойових і небойових професій. Також від міста виплачуватимуть 50 тисяч гривень тим, хто готовий йти у десантні війська та морську піхоту.  

Рекрутинговий Центр працюватиме у Львові за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні.