Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Залужний розчулив користувачів соцмережі фото з дружиною

Залужний розчулив користувачів соцмережі фото з дружиною
Фото: facebook.com/vzaluzhnyi

Валерій Залужний показав фото зі своєю дружиною Оленою. Знімок генерал опублікував на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук".

На знімку подружжя у військовій формі та в бронежилетах посеред поля.  Генерал обіймає Олену, обидва посміхаються.

За 11 годин знімок на сторінці Залужного в соцмережі "Фейсбук" набрав більше 38 тисяч вподобайок.  Крім того, під фото вже понад 200 коментарів. Люди дякують генералу, наголошуючи, що «кожен фініш – це по суті старт».

«Обіймаємо вас обох! Ми завжди поруч, завжди у вашому розпорядженні», «Народна любов із Вами», «Нарешті ....маємо позитивні емоції», «Ми вас чекаємо», «Наша гордість», пишуть підписники.

Залужний рідко говорить про своє особисте життя. Відомо, що подружжя виховує двох доньок, а його дружина Олена працює фінансистом в Укргазбанку.

  • 8 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ. На його місце призначено командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. 
  • 9 лютого генерал Залужний зробив першу заяву після звільнення з посади головнокомандувача Збройних Сил. Він подякував за довіру та присвоєння звання Героя України. 
Новини по темі: Валерій Залужний