Завантажити ще

У Житомирі художниця малює картини на прострілених пластинах бронежилетів військових

У Житомирі художниця малює картини на прострілених пластинах бронежилетів військових
Фото: ukrinform.ua

Житомирська художниця Олена Буката малює ікони на прострілених пластинах бронежилетів військовослужбовців, а отримані від продажу кошти відправляє на допомогу армії. Про це пише "Укрінформ"!.

- Мені з фронту перші чотири пластини із прострілених бронежилетів привезла волонтер, так я і почала на них малювати ікони. Оскільки я віруюча людина, то вважаю, що життя військових рятує не лише бронежилет, але й найвища сила, — розповіла Олена про те, як почала малювати.

Художниця зазначила, що з деякими пластинами складно працювати через те, що на них багато слідів від обстрілів.

Кошти від їхнього продажу на аукціонах вона спрямовує на підтримку Збройних сил України. Також бере участь в арттерапії у Житомирському військовому шпиталі, де військовослужбовці створюють картини, які також виставляються на аукціонах.

  • 24 січня у Вінницькій області 13-річна дитина замість нового IPhone купила «Жигуль» для ЗСУ.
  • 16 січня дівчинка з Чернівців виявила великодушність та патріотизм, віддавши гроші, подаровані їй на Новий рік, на купівлю дрону для підтримки військових.
  • 11 січня померла українська художниця Оксана Грудзинська, відома своєю мозаїкою на станції метро "Хрещатик". Вона зробила величезний внесок у відновлення Києва після війни та створення нового декоративного обличчя столиці.

Фото
Фото
01 Лютого18:50