Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Помер п'ятирічний син музиканта зі Львова, який впав у кому після лікування зубів (оновлено)

Помер п'ятирічний син музиканта зі Львова, який впав у кому після лікування зубів (оновлено)
Фото: facebook.com/viktor.pashnyk

Бандурист Віктор Пашник повідомив про смерть п'ятирічного сина, який впав у кому після лікування зубів у Львові.

- Лети наш Хлопчику, Лети… Усім нам із Небес світи… Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо! - написав музикант на своїй сторінці в фейсбуці.

Офіс генпрокурора повідомив, що хлопчик помер 13 січня у лікарні. Розслідування у відкритому 17 грудня кримінальному провадженні триває.

- У межах кримінального провадження встановлюються обставини трагічного випадку. За результатами слідчих дій та висновків експертиз, які наразі тривають, буде надана правова оцінка діям медичних працівників, - розповіли в прокуратурі.

У відомстві уточнили, що за процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичними працівниками, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

П'ятирічний Велес Пашник впав у кому 8 грудня після відвідування стоматологічної клініки Ori-Dent. Видалити два молочні зуби лікарі запропонували під загальною анестезією. Хлопчик перебував у Львівській міській дитячій лікарні.

  • 17 грудня поліція відкрила кримінальне провадження за звернення батьків за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником.
  • За даними музиканта та його дружини Маріанни, у дитини діагностували смерть мозку.