28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

5-річний син музиканта Віктора Пашника впав у кому після видалення молочних зубів

5-річний син музиканта Віктора Пашника впав у кому після видалення молочних зубів
Фото: instagram.com/viktorpashnyk

5-річний син українського музиканта Віктора Пашника Велес впав у кому через недбальство лікарів у стоматологічній клініці. Трагедія сталася три тижні тому. Хлопчику потрібно було видалити декілька молочних зубів і медики запропонували зробити ці за допомогою загальної анестезії. За словами музиканта, коли син запротестував, лікарі силоміць надягли на нього маску.

- 21 добу наш неймовірний синочок у комі. Йому констатовано смерть мозку через неналежне видалення молочних зубів, – написав Віктор у Facebook. – Працівники стоматологічного центру запропонували провести оперативне втручання по видаленню молочних зубів під загальною анестезією. У день оперативного втручання дитина дуже протестувала в операційній і не давала вдягнути маску, ніби відчуваючи наближення трагедії. Лікар-анестезіолог на очах дружини, силоміць одягала синові маску. Дружина попросила припинити це, але анестезіолог не послухала і продовжувала притискати маску, після чого він заснув.

Після цього в кабінеті почалася метушня та приїхали дві бригади невідкладної допомоги, які діагностували у хлопчика зупинку серця. 5-річного Велеса перевезли до лікарні, де згодом медики повідомили, що в стоматології надто довго проводили реанімаційні процедури після зупинки серця, внаслідок чого у хлопця сталася смерть мозку.

- За деякий час після початку операції, дружина почула метушню в операційній, туди почали збігатися медичні працівники, приблизно через 20 хвилин приїхали дві бригади невідкладної допомоги. До дружини вийшов медичний директор ТОВ "ОРІ ГРУП", який повідомив, що під час операції у дитини сталася зупинка серця, яке лікарям вдалося запустити, та що дитину переводять до реанімаційного відділення ВП "Лікарня святого Миколая" КНП "ТМО №1 м. Львова" ". Лікарі ВП "Лікарня святого Миколая" повідомили, що під час стоматологічної операції у нашого сина була клінічна смерть і лікарі надто довго проводили реанімаційні заходи, що призвело до тяжкого стану дитини. Після чергового обстеження лікуючий лікар повідомив, що мозок дитини мертвий і його життя підтримують лише апарати, – додав артист.

Наразі лікарі не дають батькам жодних шансів на життя сина. За їхніми словами, "всі органи хлопчика потроху відмирають". За фактом того, що сталося, розпочато кримінальне провадження та проводиться досудове розслідування. Подружжя також застерегло інших батьків ретельніше обирати лікарів, яким довіряєте лікування своїх дітей.

5-річний син музиканта вже понад 3 тижні перебуває в реанімації. Фото: instagram.com/viktorpashnyk

5-річний син музиканта вже понад 3 тижні перебуває в реанімації. Фото: instagram.com/viktorpashnyk

Новини по темі: музиканти діти зірок