Завантажити ще

У Міноборони під час аудиту виявлено порушення на понад 10 мільярдів

 У Міноборони під час аудиту виявлено порушення на понад 10 мільярдів
Фото: facebook.com/rustemumerov.ua

Внутрішній аудит Міноборони запрацював на повну силу. За останні 4  місяці у відомстві виявлено порушень на понад 10 мільярдів. Всі вони були вчинені раніше, написав міністр оборони України Рустем Умєров на своїй сторінці у фейсбуці. 

Він наголосив, що новини про затримання та кримінальні справи, які з'явилися останнім часом, - це зміни, які буде помітно все частіше. 

- Один з пріоритетів команди Міністерства оборони – вичищення системи від недоброчесних учасників - всередині установи і зовні. Активно працюємо над цим – в тісній співпраці з правоохоронними органами викорінюємо прояви корупції. Система чинить опір, однак ми його здолаємо, – зазначив міністр.

Він наголосив, що під час аудиту відомство тісно співпрацює з правоохоронцями та спеціальними службами, тому «попереду будуть ще новини».

  • 29 грудня ДБР повідомило про затримання львівського бізнесмена Ігора Гринкевича під час спроби підкупити одного з керівників відомства. Одночасно він підозрюється у розкраданні 1 мільярда гривень при поставках одягу для Збройних Сил України. Замовлення були оформлені на будівельні фірми, що належать сім'ї Гринкевичів, які насправді не мають потрібних можливостей для виробництва одягу.
  • 30 грудня бізнесмена заарештували, призначивши заставу у 500 тисяч доларів.