Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Нумеролог про 2024: Це кармічний рік – включиться закон вищого правосуддя

Нумеролог про 2024: Це кармічний рік – включиться закон вищого правосуддя
Фото: Mohamed Hassan з сайту Pixabay

Після нездійснених очікувань від 2023 року (тут і обіцянки кави в Ялті влітку, і завищені вимоги до контрнаступу) вірити якимось прогнозам досить складно. Проте хочеться знати, що готує нам прийдешній рік - адже хто попереджений, той озброєний. Можливо, більш чіткий прогноз можна знайти у неемоційних та чітких цифрах?
Нумеролог Ірина Зозуля каже, що від цифр у нашому житті залежить дуже багато. Але є нюанс: цифра має плюсові та мінусові значення, і вже завдання людини - зробити правильний вибір.

Ірина Зозуля займається нумерологією 15 років. Фото: особистий архів

Ірина Зозуля займається нумерологією 15 років. Фото: особистий архів

Про те, що очікує Україну та українців у 2024 році та про прогноз щодо року народження, KP.UA з'ясовувала у Ірини.

- Ірино, давайте відразу про свята. Чи є поради від цифр, як правильно проводити старий рік і зустрічати новий?

- Ні, так не вийде. Якоїсь спільної поради з нумерології дати не можна. Кожне число прив'язане під дату народження конкретної людини. Ось і рік для України ми розглядатимемо, зважаючи на дату її народження – 24.08.1991.

А щодо свят - хіба що в такому ключі: 31-е число - це більше про старших людей. Цього дня добре б зв'язатися зі старими друзями/знайомими, зателефонувати та привітати літніх батьків. А 1-е число - це про "Я", про себе. Варто зайнятися собою, приділити собі увагу, зробити щось добре для себе любимого.

"Цифри показують, як краще вчинити, - вирішує людина сама"

- А чи багато взагалі у нашому житті залежить від цифр, на вашу думку?

- А як же! Ще Піфагор про це говорив. Я 15 років працюю з людьми та їхніми датами народження – і чітко бачу, як програються цифри у датах. Інша річ, що кожна цифра має плюсові та мінусові значення. Саме тому люди з однаковими датами часто мають різні долі. Хтось проживає свої цифри за плюсом, хтось за мінусом.

Наприклад, 10-е число народження свідчить, що у людини високий фінансовий потенціал. Але щоб ці гроші були – треба бути активними, намагатися їх заробляти, не лінуватися, ловити шанси. Якщо чекати, що гроші самі впадуть на голову, - нічого не вийде: привіт, бідність.

Або дівчата, які народилися 4-го числа, – вони можуть рано вийти заміж, такі шанси у них будуть. Але дівчина може відмовити хлопцеві – і все, можливість втрачено. Цифри показують, як нам краще вчинити, показують наші можливості, а далі людина вирішує сама, використовувати цю можливість чи ні.

Те саме стосується номерів квартир, в яких ми живемо. Кожен номер несе певну енергію. Наприклад, якщо сума цифр складається в 12 - у цій квартирі є надмірна енергія вологи: може бути пліснява, можуть залити сусіди згори або самі можуть залити сусідів знизу. Мешканцям таких квартир варто стежити за станом водопроводу-каналізації-бойлерів, щоби все було справно.

Якщо треба вийти заміж – вибирайте квартири, у яких сума цифр складається в 3. Якщо треба народити дитину – добре, щоб сума цифр дорівнювала 22.

Якщо сума цифр у номері квартири дорівнює 6, це може попереджувати про зради партнерів. Номер квартири 13 може спричинити скандали у сім'ї або виганяти людей із цього будинку. Таким мешканцям краще роз'їхатися, особливо якщо в одному будинку живе кілька поколінь, як у рукавичці.

Все це не так страшно, і воно проявляється не завжди, але коли починаєш відслідковувати долі людей та номери квартир – завжди будуть моменти, на які вказує номер квартири.

- Ви говорите про Піфагора, а чи є в нумерології ще якісь наукові обґрунтування?

- Нумерологія базується на цифрах із дат народження чи дат якихось подій. Кожна цифра щось означає.

На жаль, наукових обґрунтувань нумерологія не має і вважається езотеричним напрямом. Я не зовсім з цим згодна, хоча б тому, що езотерика – це більше про ворожіння, а нумерологія нічого спільного з ворожінням не має. Це не карти, які тягне таролог і якось трактує, це не ворожіння на кавовій гущі, де трактування залежить від майстра. У нумерології все чітко, як у математиці: людина народилася, є дата народження - з нею і працюємо.

Кожна цифра несє певні події. Якщо подія не відбувається або відбувається не так, як хочеться, значить, вона реалізується в мінусі. Завдання нумеролога – розповісти людині, як вивести енергію у плюс та отримати гарну подію замість поганої.

Це, приблизно, як астрологія. Люди більше схильні вірити астрологам, їм здається, що астрологія точніша.

Але можу сказати одне: кожен нумерологічний прогноз для людини я звіряю з астрологічною натальною картою. Показання збігаються завжди. Астрологія і нумерологія показують те саме.

Наприклад, якщо підбирати професію за нумерологією – таку саму професію покаже і астрологія. Якщо дивитися особисте життя по астрології – те саме покаже нумерологія.

"Від правителів країн будуть потрібні холодна голова і логіка"

- Добре, давайте тоді подивимося, що обіцяють цифри 2024 року для України і, може, для всього світу.

- Загалом для світу 2024-й дуже кармічний, для людства включиться закон вищого правосуддя. Кожен отримає те, що заслужив своїми попередніми справами. Події, які ми побачимо, будуть справедливі з погляду світових законів моралі, моральності, справедливості.

По суті, енергії цього року покликані покарати винних та виправдати невинних. Не виключено, що світом прокотиться хвиля гучних судів або навіть самосудів.

Між країнами вирішуватимуться питання, пов'язані з підписанням серйозних документів/домовленостей. Не виключено, що України це також торкнеться.

Від правителів країн будуть потрібні дуже виважені рішення, тут не працюватимуть емоції, потрібні будуть холодна голова та логіка. 2024 року так чи інакше програватиметься тема соціальної допомоги - десь її уріжуть, скасують.

Народи продовжать викликати один у одного почуття провини, огризатися та виправдовуватися. Хтось зіткнеться зі зрадами та зрадою на державних рівнях (хтось не дотримається обіцянок, обдурить), десь підписуватимуться контракти, засновані на вигоді та розрахунках. Затверджуватимуться нові закони, старі відміняться.

Активізуються карні органи – поліція, податківці, різні інспекції, які мають право перевіряти та штрафувати. Це стосується подій у світі, зокрема й в Україні.

Для простих людей завдання одне – бути максимально чесними, дотримуватись законів і постаратися не стикатися з правоохоронними органами, бо за кожною провиною піде покарання.

«Україна знову стоїть на роздоріжжі. Все залежатиме від вибору»

- Ви кажете про домовленості на рівні країн і що це торкнеться і нас. Яким чином?

- Україна 2024 року робитиме вибір. Від того, який вибір зроблять політики, залежить наше майбутнє. Це не перший випадок, коли країна стоїть на роздоріжжі, – щось схоже вже було у 2013 та 2022 роках.

2022 року нам сказали, що домовленості неможливі. І лише нещодавно Арахамія в інтерв'ю зізнався, що були варіанти домовитись, просто ніхто не збирався цього робити. Ось 2024 року Україна знову матиме вибір.

Можна почати домовлятися – і тоді ситуація почне змінюватись. Або не домовлятись – і тоді все залишиться, як було. З ким домовитись і про що – цифри не показують. Це не обов'язково переговори з Росією, це можуть бути інші варіанти – швидкий вступ до НАТО, Євросоюзу чи ще щось.

Якщо нічого не вирішать у 2024 році, з 2025 року військові дії можуть або активізуватись і буде новий відтік людей з країни, або війна піде у хронічну фазу ще на кілька років.

- Чи є якась надія на звільнення наших територій? Що кажуть цифри?

- Дуже хотілось би. Скажу так: Україна має дуже невдалу дату народження для того, щоб будувати оптимістичні прогнози. 24.08.1991 – дата гірше не вигадаєш. Про бідність, злодійство, корупцію, несправедливість та вічне невдоволення народу владою. Кого не вибери – народ задоволений не буде. Це трансформаційна дата - люди самі повинні змінитися, щоб змінилася доля держави.

Знаєте, як можна швидко повернути території, а то й розширити наші кордони? Якщо переписати дату народження України і зробити так, ніби Україна народилася 2026 року – тоді вже 2027-го ми отримаємо назад все і навіть більше. Якщо виходити з нинішньої дати народження – Україна зможе повернути та розширити території лише у 2399 році.

Але я нагадаю, що правителі мають шанс – домовитися 2024 року. Розпочати конструктивні переговори. Усі території навряд чи повернемо, але бодай щось.

- А коли кінець війни, нумерологи мають припущення?

- Дата кінця війни залежить не від цифр, а від усвідомленості народу та правителів. Цифри показують, що треба робити, щоб усе було добре. Люди або роблять або не роблять. 2024 року треба домовлятися. Домовляться – буде кінець війни.

"Найнебезпечніші дні року - зі спареними цифрами"

- Давайте тоді про більш приземлене. Які дати нового року небезпечні, а які найсприятливіші?

- Найнебезпечніші дні - у яких є подвоєні цифри. Це коли випадають так звані « красиві дати » – 12.12, 10.10, 6.06. Любителі гарних дат дуже ризикують. Тому що кожна цифра символізує якісь події. А якщо цифра подвоєна – вона у мінусі, події підуть за негативним сценарієм.

- У які дні краще загадувати бажання?

– Не буває таких днів. Бувають дати народження, у яких здійснюються бажання. Наприклад, люди, які народилися 15-го числа або ті, у кого день + місяць народження у сумі дають 15, вміють притягувати потрібні події думками. Варто їм чогось захотіти по-справжньому - все буде. Люди, народжені 12-го числа або у грудні, – їх чують найвищі сили, вони можуть просити у святих будь-що, все буде дано.

- Ок, а на які цифри варто звернути увагу, коли хочеш грошей?

– Ці цифри також для кожного різні, оскільки кожна людина народилася у певну дату. Універсальної цифри немає. Але відкрию секрет: кожен з нас має так звані грошові дні. Розповім, як прорахувати один із таких днів.

Берете свій день (сам день, не дату) народження і додаєте до нього цифру, щоб у сумі вийшло 10 або 32. Ось та цифра, яку додали, – це і є ваш грошовий день, коли фінансова енергія дуже активна для вас. Наприклад, людина народилася 3-го числа. Щоб сума вийшла 10 або 32, потрібно додати до трійки 7 або 29. Тобто 7-е та 29-е число кожного місяця у людини - грошові дні. У ці дні варто докласти зусиль, щоб заробити – виставити щось на продаж та хоча б купити лотерейку.

- А коли хочеш здоров'я, сімейного добробуту?

– Якщо треба сходити до лікаря, почати займатися спортом – підходить 11-е число будь-якого місяця, окрім листопада. Сісти на дієту, провести якісь детокс-процедури, зробити операцію, щось відрізати-видалити-пришити – це можна робити 13-го числа.

Про сімейний добробут – якщо, наприклад, вибирати дату весілля: добре підходять числа 3, 5, 6, 17, 19, 20, 21.

До речі

Що 2024-й готує особисто вам? Прогнози за роками народження

1940

Приділіть увагу онукам. Добре, якщо поряд з вами у 2024 році будуть маленькі діти: вони дадуть вам заряд енергії. Також малюки можуть спричинити конфлікти – не нав'язуйте дорослим дітям свою думку про виховання онуків.

1941, 1950

Уникайте конфліктів, контролюйте слова та те, що ви кажете. Недбало кинуте слово може спричинити великий скандал.

1942, 1951, 1960

Головна тема 2024 року для вас пов'язана із турботою. Приділіть увагу мамам, дітям та свійським тваринам. Секрети свої та чужі тримайте при собі. Не розповсюджуйте плітки, якщо не хочете виявитися крайнім.

1943, 1952, 1961, 1970

Жінки, подбайте про зовнішність. Чоловіки, зверніть увагу на дружин, уникайте любовних зв'язків на стороні. Самотні чоловіки матимуть шанс знайти жінку для створення сім'ї. У представників обох статей цей рік буде "родючим" – можна відкривати бізнес і вирощувати все, що росте – воно дасть рясні плоди.

1944, 1953, 1962, 1971, 1980

Жінки, приділіть увагу чоловікам. Самотні жінки матимуть шанс вийти заміж. Представники обох статей, зверніть увагу на тему роботи, вона буде актуальною. Безробітні зможуть знайти роботу.

1945, 1954, 1963, 1972, 1981, 1990

Не заводьте розмов на тему політики та релігії – можуть бути великі конфлікти. Приділіть увагу батькам. Хто в поганих стосунках із татом – саме час їх налагодити.

1946, 1955, 1964, 1973, 1982, 1991

2024-й змусить вас зробити важливий вибір. Прораховуйте вигоди, вибирайте те, до чого лежить душа. Це буде найправильніший для вас вибір. Одинокі мають шанс знайти пару. Сімейні стосунки можуть похитнутися через зраду.

1947, 1956, 1965, 1974, 1983, 1992

Гарний рік для переїздів та кар'єри. Якщо у вас є партнер – не роз'їжджайтеся з ним по різних містах/країнах. Це може поставити крапку у стосунках.

1948, 1957, 1966, 1975, 1984, 1993

Для вас 2024-й - кармічний. Що посіяли раніше – пожнете цього року. Стережіться крадіжок. Гарний рік для оформлення будь-яких документів.

1949, 1958, 1967, 1976, 1985, 1994

Зверніть увагу на людей похилого віку – як рідних, так і чужих. Через людей похилого віку цього року вам йдуть важливі життєві уроки. 2024 року у вашому житті може з'явитися людина з минулого.

1959, 1968, 1977, 1986, 1995, 2000

Для вас прийдешній рік – важливий. Дивіться, куди вас веде доля, і не чиніть опору, пливіть за течією, помічайте підказки від Всесвіту. Гарний рік для заробітку грошей (не для витрат). Почніть щось робити – фінанси не забаряться.

1969, 1978, 1987, 1996, 2001, 2010

Цього року вам слід звернути увагу на здоров'я. Не запускайте хвороби, вчасно відвідуйте лікарів, займіться спортом та зробіть щось корисне для свого організму.

1979, 1988, 1997, 2002, 2011, 2020

2024 рік для вас – рік відпочинку. Всесвіт змусить загальмуватися. Справи просуватимуться натужно. Не поспішайте.

1989, 1998, 2003, 2012, 2021

Рік трансформацій та очищення. Викиньте з дому зламані речі та те, чим давно не користуєтеся. Влаштуйте детокс для організму. Хто хотів розлучитися - саме час. Хотіли змінити роботу – дерзайте. Кому знадобляться операції з видалення чогось – цей рік дає зелене світло.

1999, 2004, 2013, 2022

Цей рік вимагає від вас спокою та терпіння. Придивляйтеся до людей, яких наводить вам доля – через них ви зможете познайомитися з потрібною для вас людиною (знайти партнера для шлюбу чи бізнесу, знайти роботодавця та змінити професію, знайти потрібного лікаря чи ще якогось фахівця).

2005, 2014, 2023

Рік гарний для того, щоб позбутися згубних звичок. Наприклад, відучити дитину від соски. Більш дорослі представники мають шанс пережити пристрасні почуття. 2005 рік – будьте обережні з алкоголем.

2006, 2015

Рік, коли потрібно серйозно підійти до будь-яких починань. Для 2006 – зверніть увагу на навчання та починайте потихеньку вибудовувати бачення своєї майбутньої кар'єри. Батьки, якщо ваші діти з'явилися на світ у ці роки, у 2024 році створіть для них спокійну обстановку. Жодних скандалів та рукоприкладства. Ви ж пам'ятаєте, що 2024-й - кармічний для всіх? Що посієте – те пожнете.

2007, 2016

Гарний рік для здобуття нових друзів. Але з приятелями будьте обережні, не варто безмежно довіряти і відкривати їм душу - можлива зрада з їхнього боку.

2008, 2017

Батьки, якщо ваша дитина народилася в ці роки, - стежте за тим, що вона вживає в їжу. Можливі отруєння. ШКТ перебуває під ударом цього року. Мами, приділіть увагу дітям, цього року ви маєте надати їм посильну психологічну підтримку.

2009, 2018

Чудовий рік, щоб виявити себе. Дітям варто активно відповідати на уроках, брати участь у заходах, де можна показати свої таланти

2019

Для таких дітей у 2024 році будуть дуже важливими стосунки в сім'ї. Батьки, постарайтеся не скандалити при дитині, збирайте родичів за одним столом і дитину садіть поряд з усіма, щоб вона відчула себе частиною роду. Батьки, які збираються розлучитися та ділити дітей, народжених у 2019 році, – прийдешній рік не найкращий час для цього.