Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Нумеролог про дзеркальні дати у грудні: Грошовий добробут прийде з гармонією вдома

Нумеролог про дзеркальні дати у грудні: Грошовий добробут прийде з гармонією вдома
Фото: ТСН.ua

Перша із дзеркальних дат останнього місяця року - 12.12.2023. Як розповіла KP.UA нумеролог Лариса Браницька, це день трійок – число дня та число місяця, якщо підсумовувати цифри, дають "3".

Можливий переїзд

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: особистий архів Лариси Браницької

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: особистий архів Лариси Браницької

- "3" означає знайомство, якусь демонстрацію, вирішення проблем і завершення справ, а також перегляд проблем і потреб, - пояснює експерт. - Щоб щось змінити у своєму житті та продемонструвати ці зміни, потрібно повністю позбутися певних проблем.

Цього дня, за словами нумеролога, посилюється екстрасенсорна енергетика. Але для активних дій енергії дня замало. Тому невідомо, чи вдасться закінчити розпочате, вирішити поставлені завдання і впоратися з негараздами. Це, за словами Лариси Браницької, день, коли може демонструватися бурхлива діяльність.

– Є передумова для дії, але енергії для неї небагато, – зазначає фахівець. – Це дві різні енергії – потреба щось зробити та можливість це зробити.

12 грудня пройде під планетою Марс, а значить, додасться несприятливий вплив цієї агресивної планети. За словами Лариси Браницької, вплив Марса можуть відчути люди із хронічними хворобами чи затяжними невирішеними проблемами.

- Не хотілося б говорити про епідемію, але це можливо, - зітхає нумеролог.

Цей день також може бути пов'язаний із переїздами. Він пройде під 27-м сузір'ям, яке називається Крила, – саме воно і означає міграцію, пересування, можливо, через ті ж хвороби.

- Може, епідемії почнуться за кордоном, і у нас буде безпечніше, - розшифровує нумеролог.

День сприятливий для вшанування предків.

Сатурн створить «гойдалку», але карати не буде

Наступна дзеркальна дата грудня – 23.12.23. За словами нумеролога, це дуже енергетичний день. Найважливіше у цю дату – дім та його внутрішні проблеми. Розуміти можна по-різному - і держава як дім, і дім як сім'я.

День пройде під сузір'ям Діви та під впливом планети Сатурн – це несприятливий знак.

– Але все залежить від того, в чиїх руках буде лідерство, – наголошує нумеролог. - Сузір'я символізує шлюб, побудову нових домівок, де можуть жити молоді пари. Його несприятливе значення загрожує розбіжностями, сварками в сім'ї, конфліктами в суспільстві... Це може бути якийсь конфлікт, який зріє всередині суспільства, пов'язаний з якимись претензіями, очікуваннями... Або, якщо говорити про сім'ю, сварки можуть виникнути там, де накопичилася невисловленість, непорозуміння. Так як день сильний енергетично, можна говорити або про надсильні почуття любові, або ненависть.

23 грудня посилюються як позитивні явища, так і негативні. Якщо у відносинах вже є дисгармонія – день може ознаменуватись сварками. А якщо все більш-менш "гладко", то можна буде досягти компромісів із спірних питань.

- Тут все-таки мова про дім, а не про зовнішнього ворога, - зазначає Лариса Браницька. – У внутрішній політиці треба знайти баланс та гармонію, домовитися. Тоді можливий і якийсь фінансовий дохід: є показники для матеріального благополуччя, коли країна може не тільки вкладати в захист території, а й творити щось, будувати нові будинки…

Сатурн, за словами нумеролога, цього дня проведе для нас іспит. Але його несприятливе значення – це необов'язково щось погане.

- Можна скласти іспит Сатурна на співпрацю в сім'ї, у державі на творення чогось нового разом, - зазначає фахівець. - За всієї несприятливості Сатурн не можна розглядати як караючу планету. Але "гойдалки" вона створює – якщо хитне не в той бік, то можна отримати «зворотку».

Зате якщо штовхати гойдалку у правильний, позитивний бік, можна навіть сподіватися на заохочення та приз від зірок.