Завантажити ще

У "Київстарі" підтвердили хакерську атаку та викликали правоохоронців

У
Фото: Изображение Pexels с сайта Pixabay

У "Київстарі" підтвердили, що компанія зазнала хакерської атаки. Про це йдеться у новій заяві мобільного оператора.

- Сьогодні вранці ми стали мішенню потужної хакерської атаки. Вона спричинила технічний збій, у результаті якого тимчасово недоступні послуги: мобільного зв’язку; доступу в інтернет. Звісно, для нас це — виклик. Але зараз для фіксації обставин та наслідків протиправного втручання у діяльність мережі ми: залучили представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб; працюємо над усуненням наслідків для якнайскорішого відновлення зв’язку, - йдеться у фейсбуці компанії.

Станом на зараз персональні дані абонентів не скомпрометовані, запевнили в пресслужбі. У "Київстарі" пообіцяли надати компенсацію тим абонентам, які не мали зв'язку або не могли скористатися сервісами.

Збій зв'язку "Київстару" стався зранку у вівторок, 12 грудня. Спочатку компанія заявила про технічний збій. ЗМІ повідомили, що це може бути хакерська атака. У зв’язку зі складностями в роботі мобільного оператора деякі pos-термінали, банкомати та термінали самообслуговування можуть працювати нестабільно або не мати зв’язку. У Міністерстві інфраструктури сподіваються, що "Київстар" зможе відновити зв'язок упродовж чотирьох-п'яти годин.

Новини по темі: Київстар