Завантажити ще

У роботі "Київстара" стався збій – реакція компанії та покрокова інструкція, що робити

У роботі
Фото: gettyimages.com

Зранку вівторка, 12 грудня, у роботі телекомунікаційної компанії "Київстар" стався збій. Користувачі масово пишуть про відсутність мобільного зв'язку та неможливість увійти на сайт оператора. Зазначається, що при спробі увійти на веб-ресурс "Київстару" виникає помилка, а сторінка не функціонує належним чином.

На фейсбук-сторінці оператора користувачі наголошують, що з самого ранку вони не можуть дзвонити. «Що саме цікаве, контрактна сімка зовсім не працює , а от пріпейд працює і сімка і інтернет «, «Немає звʼязку, але роутер ніби працює», «Я вже й сімку витягувала-вставляла - думала, що то вона накрилася. Добре, що зайшла сюди й побачила, що то не тільки у мене всьопропало», «Зв'язку немає і роутер теж не працює», «Не працює звʼязок і кабельний інтернет Київстар. Київ», - наголошують вони.

Реакція компанії

Користувачі скаржаться, що більше години від компанії не було реакції. Проте близько 8 ранку на сторінці «Київстару» з'явився офіційний коментар щодо збою в роботі.

- Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази.  Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми.  Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння, - наголосили в компанії.

Що робити, якщо мережа оператора недоступна

Можна переключатися на мережу інших операторів. Покрокова інструкція:

  • Вимкнути автовибір мережі на Android: Налаштування – Мобільна мережа (або Підключення) – Оператор на iOS: Параметри – Мобільні дані – Вибір мережі
  • Знайти та вибрати доступну мережу: Vodafone UA або LIFECELL
  •  Якщо зареєструватися не вдалося, спробуйте ще раз або вибрати іншу мережу
  • Перевірити можливість вихідного дзвінка, SMS Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора

Покрокова інструкція.

Покрокова інструкція.

Раніше у збитому російському  ударному дроні "Шахед"  знайшли батарею, модем та SIM-карту "Київстару". У компанії заявили, що співпрацюють з правоохоронними органами, щоб запобігти подібним інцидентам.