Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

У Києві між закритими станціями метро мають намір запустити човниковий рух

У Києві між закритими станціями метро мають намір запустити човниковий рух
Фото: Суспильне

У Києві планують запустити човниковий рух непошкодженим тунелем між станціями метро "Теремки" та "Деміївська". Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кадібор, передає " Суспільне ".

За його словами, інтервал руху між поїздами може становити до 30 хвилин. Кандибор розповів, що епіцентр проблеми розташований на ділянці 14 метрів між станціями "Деміївська" та "Либідська". Він зазначив, що з кінця листопада на цьому проміжку фахівці зафіксували появу тріщин та просідання ґрунту. А протягом останніх днів ситуація погіршилася, тріщини розширилися, а через них почала просочуватись вода. Будь-якої миті міг статися обвал. Тож і вирішили закрити кілька станцій синьої гілки метро.

Голова департаменту КМДА додав, що зараз уже почали зміцнювати тунель зсередини, встановили маяки, щоби не було збільшення тріщин. Через закриття ділянки метро вдалося стабілізувати рух води. Наразі підтоплень вже немає, всі шість станцій сухі.

8 грудня рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" у Києві було закрито. Причиною цього стала розгерметизація тунелю метро, ​​тож перегін закрили на ремонт. У КМДА повідомили, що у столиці курсуватиме наземний транспорт, що дублюватиме маршрути закритих станцій. Глава МВС заявив, що рух на Либідській площі врегулюють, оскільки там стане більше транспорту через закриття метро.